Baranya.hu

Álláshirdetés megyei főépítész pozícióra

A Baranya Megyei Önkormányzat állást hirdet megyei főépítész munkakör betöltésére.

A Baranya Megyei Önkormányzat állást hirdet (pályázat nélkül betölthető)

megyei főépítész

munkakör betöltésére.

A Baranya Megyei Önkormányzat jegyzője a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (1) bekezdése alapján állást hirdet a Baranya Megyei Önkormányzati Hivatalnál az alábbi köztisztviselői álláshely betöltésére:

A közszolgálati jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közszolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Baranya megye, 7621 Pécs, Széchenyi tér 9.

A munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:

a főépítészi tevékenységről szóló 190/2009. (IX. 15.) Korm. rendelet szerint

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény, valamint a Baranya Megyei Önkormányzat Közgyűlésének a Baranya Megyei Önkormányzat Hivatala köztisztviselőinek közszolgálati jogviszonyával összefüggő juttatásokról, támogatásokról szóló 20/2001. (XI. 2.) Kgy. rendelete és a Baranya Megyei Önkormányzat Hivatala köztisztviselőinek illetményalapjáról, illetménykiegészítéséről, jutalmáról, valamint a vezetői illetménypótlékról szól 21/2001. (XI. 2.) Kgy. rendelete rendelkezései az irányadók.

Alkalmazási feltételek:

  • magyar állampolgárság,
  • cselekvőképesség,
  • büntetlen előélet,
  • a főépítészi tevékenységről szóló 190/2009. (IX. 15.) Korm. rendelet (továbbiakban: Korm. rendelet) 3. § (4) bekezdésében meghatározott szakirányú felsőfokú végzettség,
  • a Korm. rendelet 4. §-ban meghatározott főépítészi vizsga,
  • a Korm. rendelet 5. §-ban meghatározott szakmai gyakorlat

Az alkalmazásnál előnyt jelent:

  • önkormányzati munkában szerzett minimum 3 éves tapasztalat,
  • a Terület- és Településfejlesztési Operatív Program menedzsment feladataihoz kapcsolódó szakmai tapasztalat,
  • területrendezési tervek készítéséhez kapcsolódó tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office irodai alkalmazások)
  • felhasználói szintű térinformatikai szoftverek ismerete,
  • angol nyelvből középfokú C típusú általános nyelvvizsga, tárgyalási szintű nyelvtudás

Jelentkezni lehet az alábbi dokumentumok benyújtásával:

  • részletes szakmai önéletrajz (a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 5. melléklete),
  • a végzettséget, képesítést, igazoló oklevelek másolata,
  • igazolás a szakmai gyakorlat meglétéről,
  • érvényes hatósági erkölcsi bizonyítvány

Jelentkezési határidő: 2019. december 13.

A dokumentumok benyújtásának módja:

Postai úton, e-mail útján vagy személyesen a Baranya Megyei Önkormányzati Hivatal címére (7621 Pécs, Széchenyi tér 9., jegyzo@baranya.hu).

Az elbírálás módja, rendje:

A benyújtott szakmai önéletrajzok alapján előválogatás, a kiválasztottak szóbeli meghallgatása után döntés.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

2020. január 01.

Az álláshirdetés további közzétételének helye, ideje:

Nemzeti Közigazgatási Intézet

További hírek