Baranya.hu

Hivatal szervezeti felépítése

Dr. Őri László  elnök

Dunai Péter  alelnök

Junácski András Csongor alelnök

Dr. Partos János jegyző

Dr. Végi Melinda aljegyző


Elnöki kabinet

Katreiner Zoltán Elnöki Kabinetvezető  katreiner.zoltan@baranya.hu
Dr. Nagy Anna önkormányzati tanácsadó nagy.anna@baranya.hu
Galambos Nóra önkormányzati ügyintéző galambos.nora@baranya.hu
Hegyi Gabriella sajtókapcsolatokért felelős munkatárs hegyi.gabriella@baranya.hu

TERÜLETFEJLESZTÉSI OSZTÁLY

Sebestyén Attila osztályvezető  

sebestyen.attila@baranya.hu

Staub Richárd vezető területfejlesztési koordinátor

staub.richard@baranya.hu

Tőke Máté mb. megyei főépítész

toke.mate@baranya.hu

Sánta Eszter pályázati kommunikációs referens

santa.eszter@baranya.hu

Dr. Tótsimon Péter

szakmai (területfejlesztési) tanácsadó, területfejlesztési ügyintéző

totsimon@baranya.hu

Pénzár Árpád területfejlesztési referens

penzar.arpad@baranya.hu

Érsek Viktória területfejlesztési referens

krizsicsneersek.viktoria@baranya.hu

Szabados Yvette területfejlesztési referens

szabados.yvette@baranya.hu

Orbán Lilla területfelesztési referens

orban.lilla@baranya.hu

Ötvös Mónika területfejlesztési referens

ötvös.monika@baranya.hu

Kiss András területfejlesztési referens

kiss.andras@baranya.hu

Fehér Tímea területfejlesztési referens           

feher.timea@baranya.hu

Vincze Erika PAKTUM projekt pénzügyi vezető

vincze.erika@baranya.hu

Szabó Rebeka területfejlesztési referens

szabo.rebeka@baranya.hu

 



PÉNZÜGYI OSZTÁLY

 

Papp Krisztián osztályvezető

papp.krisztian@baranya.hu

Török Tímea pénzügyi ügyintéző

török.timea@baranya.hu

Jankovics Szilvia vezető pénzügyi referens

jankovics.szilvia@baranya.hu

Kiss Zsuzsanna pénzügyi ügyintéző

kiss.zsuzsanna@branya.hu

Roszik Réka pénzügyi ügyintéző

roszik.reka@baranya.hu


 

SZERVEZÉSI OSZTÁLY

Dr. Rudolf Tamás jogász

rudolf.tamas@baranya.hu

Sandó Krisztina személyügyi-szervezési ügyintéző

sando.krisztina@baranya.hu

Gerencsér Judit jegyzői referens

gerencser.judit@baranya.hu
Hamarics Ildikó önkormányzati ügyintéző hamarics.ildiko@baranya.hu
Várbíró Tamás műszaki ügyintéző varbiro.tamas@baranya.hu

Baranya Megyei Paktum Iroda

Dr. Kovács Katalalin szakmai vezető           Paktum Iroda vezető/szakmai vezető kovacsk.bmfu@gmail.com
Dr. Merza Péter János Paktum Iroda munkatárs merza.peter@ktk.pte.hu
Dr. Mayer Ferenc Paktum Iroda munkatárs dr.mayer.ferenc@gmail.com
Dr. Barkóczi Csaba Paktum Iroda munkatárs Barkoczi.Csaba@baranya.hu
Buczóné Horváth Krisztina Paktum Iroda munkatárs horvath.krisztina@baranya.hu

Baranya Megyei Fejlesztési Ügynökség Nkft.

Trombitás Károly ügyvezető trombitas.karoly@bmfu.hu