Baranya.hu

Hivatal szervezeti felépítése

Nagy Csaba elnök

Fazekas Róbert alelnök

Dr. Göndöc András megyei főjegyző

Dr. Végi Melinda aljegyző


 

TERÜLETFEJLESZTÉSI OSZTÁLY

Sebestyén Attila osztályvezető  

sebestyen.attila@baranya.hu

Staub Richárd osztályvezető-helyettes

staub.richard@baranya.hu

Riegl Gábor mb. főépítész

riegl.gabor@baranya.hu

Sánta Eszter

santa.eszter@baranya.hu

Dr. Tótsimon Péter

totsimon@baranya.hu

Szabó Rebeka

szabo.rebeka@baranya.hu

Krizsicsné Érsek Viktória

krizsicsneersek.viktoria@baranya.hu

Szabados Yvette

szabados.yvette@baranya.hu

Bede Viktória

bede.viktoria@baranya.hu

Domján Zsuzsanna

domjan.zsuzsanna@baranya.hu

Kiss András

kiss.andras@baranya.hu

Kerner-Hegyi Judit

kerner.hegyi.judit@baranya.hu

Novák Emese

novak.emese@baranya.hu

Várbiró Tamás

varbiro.tamas@baranya.hu

Pénzár Árpád

penzar.arpad@baranya.hu

Tőke Máté

toke.mate@baranya.hu

Márchárd András

titkarsag@baranya.hu

 



PÉNZÜGYI OSZTÁLY

Aladics-Nagy Annamária osztályvezető

nagy.annamaria@baranya.hu

Dr. Csapó Georgina

csapo.georgina@baranya.hu

Jankovics Szilvia

jankovics.szilvia@baranya.hu

Uracs Mónika

uracs.monika@baranya.hu

Sandó Krisztina

sando.krisztina@branya.hu


 

SZERVEZÉSI OSZTÁLY

Fazekas Orsolya osztályvezető

fazekas.orsolya@baranya.hu

Papp Lilla

papp.lilla@baranya.hu
Gáll Orsolya                                                       sajto@baranya.hu
Dara Gábor titkarsag@baranya.hu
Téli Orsolya teli.orsolya@baranya.hu
Hardi Szilvia hardi.szilvia@baranya.hu
Lovas Tünde lovas.tunde@baranya.hu
Hamarics Ildikó hamarics.ildiko@baranya.hu
Lovász Ferencné lovasz.ferencne@baranya.hu
Horváth Ottó titkarsag@baranya.hu

Baranya Megyei Paktum Iroda

Zsoldos Szabolcs zsoldos.szabolcs@baranya.hu
Dr. Kovács Katalalin              kovacsk.bmfu@gmail.com
Vincze Erika vincze.erika@baranya.hu

Baranya Megyei Fejlesztési Ügynökség Nkft.

Trombitás Károly ügyvezető

 
Buzási Orsolya buzasio.bmfu@gmail.com
Vörös Fanni kovacsk.bmfu@gmail.com