Baranya.hu

Hivatal szervezeti felépítése

Madaras Zoltán elnök

Fazekas Róbert alelnök

Dr. Végi Melinda aljegyző


 

TERÜLETFEJLESZTÉSI OSZTÁLY

Sebestyén Attila osztályvezető  

sebestyen.attila@baranya.hu

Staub Richárd osztályvezető-helyettes

staub.richard@baranya.hu

Riegl Gábor mb. főépítész

riegl.gabor@baranya.hu

Sánta Eszter

santa.eszter@baranya.hu

Dr. Tótsimon Péter

totsimon@baranya.hu

Szabó Rebeka

szabo.rebeka@baranya.hu

Krizsicsné Érsek Viktória

krizsicsneersek.viktoria@baranya.hu

Szabados Yvette

szabados.yvette@baranya.hu

Illés Viktória

illes.viktoria@baranya.hu

Ötvös Mónika

ötvös.monika@baranya.hu

Kiss András

kiss.andras@baranya.hu

Kerner-Hegyi Judit

kerner.hegyi.judit@baranya.hu

Novák Emese

novak.emese@baranya.hu

Várbiró Tamás

varbiro.tamas@baranya.hu

Pénzár Árpád

penzar.arpad@baranya.hu

Tőke Máté

toke.mate@baranya.hu

 

 

 



PÉNZÜGYI OSZTÁLY

Aladics-Nagy Annamária osztályvezető

nagy.annamaria@baranya.hu

Dr. Csapó Georgina

csapo.georgina@baranya.hu

Jankovics Szilvia

jankovics.szilvia@baranya.hu

Uracs Mónika

uracs.monika@baranya.hu

Sandó Krisztina

sando.krisztina@branya.hu


 

SZERVEZÉSI OSZTÁLY

Fazekas Orsolya osztályvezető

fazekas.orsolya@baranya.hu

Gerencsér Judit osztályvezető-helyettes

gerencser.judit@baranya.hu

Dr. Vajdáné dr. Győriványi Réka osztályvezető-helyettes

gyorivanyi.reka@baranya.hu
Gáll Orsolya     sajto@baranya.hu
Szentirmay Piroska szentirmay.piroska@baranya.hu
Wiedermann Klaudia wiedermann.klaudia@baranya.hu
Pintér Barbara pinter.barbara@baranya.hu
Drahos Annamária drahos.annamaria@baranya.hu
Antal Margit antal.margit@baranya.hu
Horváth Ottó titkarsag@baranya.hu

Baranya Megyei Paktum Iroda

Zsoldos Szabolcs zsoldos.szabolcs@baranya.hu
Dr. Kovács Katalalin              kovacsk.bmfu@gmail.com
Vincze Erika vincze.erika@baranya.hu

Baranya Megyei Fejlesztési Ügynökség Nkft.

Trombitás Károly ügyvezető trombitas.karoly@bmfu.hu